انواع مختلف سوئیچ صنعتی ای تی تلکام

سوئیچ صنعتی چیست؟

به طور کلی در تعریف سوئیچ های شبکه صنعتی باید گفت که در فرآیند تولید این نوع از سوئیچ ها، سازگاری دستگاه با محیط های سخت صنعتی (دما و ربوطت و…) در نظر گرفته شده و این نوع از سوئیچ های شبکه تطابق بیشتری با محیط های خشک صنعتی را دارا هستند.
منبع تغذیه اضافی، کیفیت بالای ساخت و متریال، عمر بالای دستگاه و… در کنار سازگاری با محیط های صنعتی از جمله ویژگی های سوئیچ شبکه صنعتی ای تی تلکام به شمار میروند.

سوئیچ صنعتی poe

سوئیچ های poe  به نوعی از سوئیچ های شبکه اطلاق میشود که قابلیت انتقال نیروی برق از طریق کابل های شبکه را دارند، این نوع از سوئیچ های شبکه به دلیل کاهش حجم کابل کشی برق مجزا برای دیگر دستگاه های موجود در شبکه (مثل دوربین های مداربسته و…) باعث کاهش هزینه های جانبی راه اندازی و نگهداری شبکه میشود.

با این توضیح از تکنولوژی poe و توضیح در مورد سوئیچ های صنعتی که بالاتر داده شد، به معرفی سوئیچ شبکه صنعتی poe  ای تی تلکام میپردازیم.

سوئیچ صنعتی poe ای تی تلکام با در نظر گرفتن به روز ترین تکنولوژی های سخت افزاری، نوعی از سوئیچ های صنعتی بوده که تمامی فیلد های یک سوئیچ صنعتی، اعم از شرایط سازگاری با دمای بالا، استفاده از متریال های درجه یک، در کنار دارا بودن تکنولوژی poe  و همچنین تطابق با استانداردهای CE و FCC، توانسته به یکی از پرکاربردترین سوئیچ های شبکه در محیط های صنعتی در ایران شود.

سوئیچ شبکه صنعتی مدیریتی

به طور کلی سوئیچ های شبکه به دو نوع مدیریتی و غیر مدیریتی تبدیل میشوند. در سوئیچ های مدیریتی، کنترل امنیت و کنترل داده ها و به طور کلی کنترل شبکه، نسبت به سوئیچ های غیر مدیریتی بهتر و تخصصی تر در دسترس خواهد بود. این نوع سوئیچ هی مدیریتی ای تی تلکام علاوه بر کنترل ترافیک شبکه وکنترل نحوه انتقال داده، اجازه پیکربندی تمامی پورت های شبکه به صورت اختصاصی را برای شما فراهم خواهد کرد.

سوئیچ های صنعتی قابل مدیریت ای تی تلکام، با در نظر گرفتن تمامی فیلد های سوئیچ های مدیریتی و همچنین سازگاری با محیط های  صنعتی(شرایطی که پیشتر آنها را توضیح دادیم)، تحت عنوان سوئیچ های مدیریتی صنعتی تولید و روانه بازار میشوند. همچنین این نوع از سوئیچ صنعتی مدیریتی، در قالب های گوناگونی چون سوئیچ های poe  نیز تولید میشوند.

معرفی ای تی تلکام

سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات آی تی تلکام به پشتوانه شرکت دانش بنیان سفیر با بیش از ۱۰ سال سابقه اجرایی استراتژیک به عنوان اولین تولید کننده سوئیچ های شبکه و به طور کلی تجهیزات شبکه (سوئیچ شبکه صنعتی، انواع مدیا کانورتور و…) در ایران، در حوزه طراحی، اجرا و مشاوره در پروژه های الکترونیکی، تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه، تجهیزات مخابراتی کشور در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز و با توجه به این اصل که اقتصاد دانش بنیان می‌تواند باعث نجات بحران اقتصادی کشور در شرایط فعلی شود گام‌های مؤثری طی این سالها برداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *