بیمه پارسیان

هر یک از ما ممکن است که به دلیل رخ دادن حوادث غیر قابل پیش بینی، دچار سوانحی شویم که این حادثه ها علاوه بر خسارات مالی، ممکن است منجر به خسارات جانی نیز گردد. البته خوش بینانه ترین حالت این است که خسارات مالی رخ دهد و از نظر جسمی آسیبی به افرادی که در سانحه آتش سوزی حضور دارند، وارد نشود. اما در هر حال بروز آتش سوزی منجر به خساراتی می شود که صرف نظر از خسارات جبران ناپذیر همانند مرگ، باید سایر خسارت ها جبران شوند و در این زمان فرد آسیب دیده باید هزینه های زیادی را در نظر بگیرد تا بتواند بخشی از این خسارات را برطرف نماید و مسلما در این زمان، فشار مالی بر روی فرد آسیب دیده زیاد خواهد شد. بیمه به منظور یاری رساندن به مردم در این زمینه، خدمات بیمه آتش سوزی را توسط شرکت های مختلف بیمه ارائه می کند تا از این طریق بتواند در زمان بروز آتش سوزی، حداقل فشار روانی وارد به آسیب دیده در اثر نگرانی هزینه های جبران خسارت را کاهش دهد.

بیمه مهندسی شامل بیمه تجهیزات و ماشین آلات، بیمه پیمانکاران و بیمه نصب تجهیزات می شود و در هر یک از این موارد، طبق تعهدات خود در بیمه نامه، موظف است به خسارات وارده را جبران نماید.

یکی از مهمترین مسائلی که به هیچ وجه نمی توان از آن چشم پوشی نمود، بحث مسائل درمانی است. شما حتی ممکن است به یک سرماخوردگی کوچک مبتلا شوید و همین امر نیز نیاز به درمان و در نتیجه هزینه دارد ولی این مورد، کوچکترین بیماری است که برای هر کس ممکن است رخ بدهد. متاسفانه امروزه بیماری های صعب العلاج در حال گسترش بوده  و مسلما درمان این بیماری ها، هزینه های سنگینی نیاز دارد و در این زمان است که بیمه های درمان، به کمک خواهد امد و یکی از انواع این بیمه ها، بیمه تکمیلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *