ماسه ساز خرگوشی

پیشرفت علم و تکنولوژی همواره به بشر کمک کرده است و اکنون انسان می‌تواند با استفاده از تجهیزات به روز و کاملاً مدرن به بهترین شکل ممکن از منابع طبیعی استفاده کند. برای مثال با ابداع تجهیزات مربوط به خردایش سنگ‌ها، فرآیند استخراج معادن امروزه به راحتی انجام می‌گیرد. به خصوص اینکه در گذشته تلفات در بین کارگر‌ها زیاد بود ولی امروزه به دلیل استفاده از دستگاه‌های سنگ شکن میزان نیاز به نیروی کار به صورت مستقیم پایین آمده و تلفات کاهش می‌یابد‌. برای مثال دستگاه ماسه ساز خرگوشی یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی است که در این راستا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی‌های دستگاه ماسه ساز خرگوشی آشنا کنیم.

چکش ماسه ساز خرگوشی (Hammers Mill Crusher)، یکی از دستگاه‌هایی است که برای خردکردن سنگ‌ها و مواد معدنی به کار می‌رود. این دستگاه با استفاده از چکش‌هایی که به یک دیسک چرخان متصل شده‌اند، سنگ‌ها و مواد معدنی را خرد می‌کند.

سندان ماسه ساز در صنایع مختلفی مانند معدن، ساختمانی، راه‌سازی و سایر صنایع استفاده می‌شود. این دستگاه با توجه به نوع و سختی مواد خام ورودی، قدرت موتور، تعداد و اندازه چکش‌ها و سایز صفحات خردکنی، تنظیم می‌شود تا سایز خروجی مورد نظر حاصل شود.

منبع : https://bikaransanat.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *