مرکز خرید و فروش اکانت کلش در ایران

مرکز خرید و فروش اکانت کلش در ایران

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به بازی های آنلاین علاقه دارید قطعا نام کلش آف کلنز را شنیده اید و حتما بازی کلش را تجربه کرده اید . این بازی به قدری محبوب است که هر ثانیه 5میلیون کاربر آنلاین از نقاط مختلف جهان دارد .

این بازی چند وقت پیش در گوگل پلی و بر روی جیمیل ذخیره میشد و در صورتی که کاربر میخواست بازی را در گوشی دیگر ادامه دهد کافی بود جیمیلش رو در گوشی جدید وارد کند و وارد بازی کلش شود ، بنابراین اکانت های کلش روی جیمیل خرید و فروش میشدند

بعدها سوپرسل برای نظارت بیشتر بر اکانت ها از سوپرسل آیدی به جای گوگل پلی استفاده کرد . در این برنامه سوپرسل کاربر میتوانست جیمیل بازی خود را عوض کند و روی سوپرسل آیدی ذخیره کند . پس اکانت هایی که گوگل پلی هستند یه امتیاز بالا دارند که امکان تعویض جیمیل را دارند به همین علت قیمت و ارزش بالاتری را دارند .

خرید و فروش مجازی این اکانت ها نیز در تمام نقاط جهان وجود دارد . البته برخی افراد سودجو با یادگیری چندتا ترفند جیمیل و بازی کلش اقدام به کلاهبرداری میکنند . برای همین منظور هرگز به صورت مستقیم با کسی وارد معامله نشوید و برای معامله حتما از یک واسطه معتبر استفاده کنید .

واسط های معتبر ایران :

خرید اکانت کلش از نوین کلش

مرکز خرید و فروش اکانت کلش در ایران
مرکز خرید و فروش اکانت کلش در ایران

جهت مشاهده اکانت ها به کانال تلگرامی زیر مراجعه کنید

خرید و فروش اکانت کلش در تلگرام

گروه تلگرام کلش

پیج اینستاگرام فروش کلش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *