5 بازی برتر آنلاین گوشی

5 بازی برتر آنلاین گوشی

بازی های آنلاین به دلیل رقابت های جذاب و نفس گیر طرفداران زیادی دارند . به خصوص بازی هایی که به صورت تیمی با یک گروه دیگر به رقابت میپردازند جالبتر میشود .

در این نوشته 5 تا از برترین بازی های آنلاین گوشی را که دانلود بالا و نصب فعال زیادی دارند و تعداد کاربران آنلاین در انها بیشتر است را معرفی میکنیم :

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز از بازی های استراتژیک و آنلاین میباشد که در هر ثانیه راحت 5 میلیون کاربر آنلاین از سراسر جهان دارد . بیشترین دانلود در گوگل پلی به این بازی اختصاص دارد . در این بازی رهبر یک قبیله میشوید و قبیله خود را به سطوح بالا میبرید . با حمله به قبیله های دیگر منابع جمع میکنید و قبیله خودرا ارتقا میدهید. از مزیت های این بازی جنگ های گروهی یا به اصطلاح وار میباشد که به صورت 10 نفر یا 15 الی 50 نفر از یک کلن با همان تعداد از کلن حریف به رقابت میپردازند .

کلش رویال

برادر کوچکتر کلش آف کلنز میباشد که همانند آن از محصولات برتر سوپرسل میباشد . این بازی در سبک بازی کارتی است و باید کارت های مختلفی را در روند بازی باز کنید و سطحشان را به بالا ببرید .

براول استارز

براول استارز نیز از محصولات سوپرسل میباشد که قهرمان ها یا براول های مختلف را ارتقا میدهید .

پابجی موبایل

پابجی نسخه موبایل که در سبک بازی جنگ برای بقا است خیلی هیجان انگیز و جذاب میباشد . اکثر کاربران در سراسر جهان این بازی را تجربه کرده اند .در این بازی باید حریفان خود را یک به یک از میان بردارید و با ابزارهای مختلفی سطح خود را بالا ببرید و به دفاع و حمله بپردازید .

کال آف دیوتی

کال آف دیوتی نسخه موبایل نیز به صورت آنلاین و شبیه به بازی پابجی است . این بازی نیز دانلود بیشتری را به خود اختصاص میدهد

به نظر شما کاربران کدام بازی آنلاین بهترین بازی گوشی موبایل است ؟

5 بازی برتر آنلاین گوشی
5 بازی برتر آنلاین گوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *